ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

KONTAKT AGENCJA REKLAMOWA:

Wall Street Invest Group
ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
NIP: 691 233 42 48, REGON: 020246228
tel. 72 66 66 234, 606 987 284

Drukarnia w Sosnowcu
ul.
Baczyńskiego 25e
41-203 Sosnowiec

Współpraca

Piotr Stefański
Tel. 500 457 723, e-mail: wspolpraca@xeromatic.pl

Studio graficzne / Internet / Druk

Bartosz Knap
Tel. 791 870 605, e-mail: studio@xeromatic.pl

 

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ PARTNERSKA

Wybierz miasto

DOLNOŚLĄSKIE:

Legnica:
e-mail: legnica@xeromatic.pl

Lubin:
e-mail: lubin@xeromatic.pl

Jawor:
e-mail: jawor@xeromatic.pl

Polkowice:
e-mail: polkowice@xeromatic.pl

Wrocław:
e-mail: wroclaw@xeromatic.pl

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE:

Busko Zdrój
e-mail: busko@xeromatic.pl

Kielce
e-mail: kielce@xeromatic.pl

LUBELSKIE:

Dęblin
e-mail: deblin@xeromatic.pl

ZACHODNIO-POMORSKIE:

Świnoujście
e-mail: swinoujscie@xeromatic.pl

MAŁOPOLSKIE:

Nowy Sącz
e-mail: nowysacz@xeromatic.pl

ŁÓDZKIE:

Zgierz
e-mail: zgierz@xeromatic.pl

XEROMATIC to zarejestrowany znak towarowy w Urzędzie Patentowym RP należący do firmy Wall Street Invest Group.